Vánoce v O2 areně

NezařazenéVánoce v O2 areně

Vánoce v O2 areně

Unikněte na jeden večer předvánočnímu shonu a nalaďte se na příjemnou a pohodovou sváteční atmosféru! 21.12. 2023 se v pražské O2 areně sejdou hvězdy populární hudby, aby vás za doprovodu symfonického orchestru obklopily vánoční atmosférou.

Šestice sólových interpretů jako Richard Krajčo nebo Eva Burešová, sedmdesát hudebníků Filharmonie Hradec Králové a šedesát členů pěveckého sboru Permoník Karviná nabídne netradiční pojetí známých hitů a dalších písní patřících neodmyslitelně k tomuto svátečnímu období. Jména jako aranžér Jan Lstibůrek   nebo dirigent Stanislav Vavřínek slibují jedno z nejlepších uměleckých spojení symfonické a populární hudby. A u takového večera samozřejmě nesmí chybět průvodce mluveným slovem, kterým bude Libor Bouček

V roli zpěváků se můžete tedy těšit na Richarda Krajča, jemuž je prostředí O2 areny dobře známé z mnoha vyprodaných koncertů Kryštof. Ten poslední se odehrál dokonce s vánoční tématikou. Tentokrát však půjde o jiný hudební zážitek, který podá jejich známé písně ve zcela jiném pojetí. V sólovém duchu si svůj arenový koncert „pouze s kytarou v ruce“ zažil další sólista večera, Pokáč. Jeho písně dostanou o Vánocích zcela novou podobu s rozsáhlým hudebním doprovodem. Mužskou trojici doplní talentovaný Ondřej Ruml, sólový i obsazovaný muzikálový herec předních rolí. 

Dámskou eleganci večeru dodají hned tři skvělé zpěvačky. Evu Burešovou budete znát i díky úspěšným televizním a divadelním rolím. Na vánočním koncertu uplatní především svůj pěvecký talent, který dlouhodobě rozvíjí účinkováním v předních muzikálech a v současné době i na vlastních koncertech. Její popularitu podtrhuje bronzový Český slavík, kterého získala již dvakrát. Ve spojení symfonické hudby       a zpěvu jako další sólistka večera vystoupí obsazovaná a úspěšná muzikálová herečka a zpěvačka Dasha. Držitelka ceny Thálie a dvorní zpěvačka pořadu StarDance, jako by se narodila pro hudební formát tohoto koncertu. Výčet sólových interpretů pak uzavírá Kateřina Marie Tichá. Vynikající písničkářka na sebe upozornila jako stálý host skupiny Jelen a v roce 2021 získala za své vlastní debutové album cenu Anděl v kategorii Objev roku. Její autorské písně interpretované osobitým emotivním hlasem dostávají za doprovodu orchestru nečekaný rozměr.

Nadělte si předvánoční dárek unikátním koncertem o kouzelném datu 21.12. 2023 v pražské O2 areně. Předprodej na spojení hvězd popu a symfonické hudby začíná v úterý 21.3. v 8:00 v oficiálních prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.



Nahoru